♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
24ωρο....................................................
We love Xara (ErikaLove)
18-06-2013, 14:58
nai re dn 9a katceic na acxoli9eiC me emaC gt eimaCte anotereC c .. k epichc emeic alla3ame onomata meta apo 10 xronia apla. esu ekanes toco kairo na mpeis.. poutana
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
οκ οκ....απλος παραταμε και μην μου ξανα μηλισεις!δεν θελω να παρασυρθω και να γινω και εγω σαν εσενα κακομαθημενη....και ουτε προκειτε να ξανα ασχολειθω μαζι σου ουτε και με την καθηστεριμενη την φιλη μου...εσεις το αρχισατε και εγω θα το τελειοσω οκ...και πουτανα εισαι και φενεσε μορη γαμιωλα!εγω δεν μπενω συχνα λιοσε γιατι δεν θελω να γινω φυτο σαν και σας που ολη μερα καθεστε στο πι σι και βριζετε οποιος βριτε! ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΖΩΗ!καθηστεριμενα μαλακισμενα αν μου ξαναμηλισετε γαμω δεν ξερω τι θα γινει οκ;ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ!-αα και μην μου απαντησετε γιατι δεν προκειτε να απαντισω ξανα...χαμενος χρονος για εσας...πατε να βριισετε καποιον αλλον...οχι εμενα!-
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
αα και σκατα ανοτερες ειστε...ας το δυαολο!ανοτερος θεωριτε καποιος που δεν βριζει χωρις λογο καποιον και ουτε κανει τις μαλακιες που κανετε εσεις...επομενος το μονο που δεν ειστε ειναι ανοτερες απο μενα....και επειδη εγω θα παρατησω την ηλιθεια και ανοριμη κουβεντουλα μου μαζι σας συγουρα θα δειξω παραπανω ανοτεροτητα:)
▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)
Ναι ρε ... μην την βριζεται!Εχει δικιο γιατι και εμενα μου το εχουν κανει αυτο πολλοι και με διεγραφαν απο φιλη :)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά