Νικολέτα! (nicoleta67)
05-10-2012, 15:50
δηλαδη τους αλλους δεν τους αγαπας?? ντροπη σου...
katerinakO114
05-10-2012, 15:50
για την Ιριδα ναι
:$ :p :)
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
eleos pia eleosssss
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
poy einai i palia irida poy
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
makari na nai kati prosorino
IriDa
05-10-2012, 20:58
ρε παιδια συγνωμη τι αλλο να κανωω??απο εσας εξρτατε αμα ειναι προσορινοο!!εγω σας ζητησα συγνωμη τωρα και σας λεω ακομα ειμαι η παλια ιριδα και θα παραεινω ετσι!!αμα με συνχωρεσετε θα ειμαι η παλια ιριδα οπως τη θελετε
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
gt na se sygxwresoyme den katalabainw .... ekanes ayto pou h8eles emas den mas ereseu ara ti ...........an esena s aresei to gt sygnwmh apla emeis den 8eloym tetoia gilh an allaxeis pes mas
IriDa
08-10-2012, 20:02
αυτο που εγραψα πανω δεν μετραει επειδη το ειχα γραψει πριν λιγες μερες αλλα τωρα δεν το ενοω και γιατι να ζητησω παλι εγω συγγνωμη λες και εχω αδικο..
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
adiko exeis alla ayto pisteyeis ara t i sygnwmh aplo!
IriDa
09-10-2012, 19:17
με ΤΙΠΟΤΑ δεν το πιστευω αντε παλι νομιζεις οτι ξερεις εσυυ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΡΤΕΜΗ!!!!! <3<3 (artemy)
ειρηνη,αλεξανδρος,δημητρης,αλεξης,παναγιωτης,αναστασια,αθηνα,χρυσουλα,φωτεινη,μπαμπης,μαγδα,σταυρουλα,μαρια,αργυρω,ναταλια,χριστινα,γιωργος,αχχιλεας,κωνσταντινα,ευα,δεσποινα,δαναη και ρεα!!!:p :p
PAOKAKIAS (stelios1324)
07-04-2013, 10:19
EGW,SAVVAS,STELIOS,LEON,ALEX,KOSTAS,XRHSTOS,DHMHTRHS,NIKI,SOFIA KAI OLGA(*love* *love* *love* *love* *love* *love* *love3* *love3* *love3* *love3* *love3* *erwteumenos* *erwteumenos* *erwteumenos* *erwteumenos* )
I'M brOKen :/ (Demy)
20-04-2013, 14:14
Άλλα3α βασικά.....Katerina-Artemis(artemismiss)-Natassa-Marina-Ctabi-Maria-Mpananakis-Fwtis-Panagioths-Julie-Xrhstos-Triada-Melina-Tzoana
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
τελειαα!:) :) :)
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
εγω ...τι να κανω πια δεν ξερω!και εμενα η παρεα μου κατα ενα ατομο εχει αλαξει !!αλλα μονο για μενα και καποιους αλλους ετσι δεν ειναι !για πιον εχει αλλαξει τελικαα για ποιον :( :( παντως δεν ισχυει οτι ειμαι η μονη που το πιστευω οπως παλια !!!παντως με αυτους που συνεχιζουν να ειναι παρεα μου περναω τελεια και τους αγαπΩ!
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά