IriDa
25-10-2012, 23:35
ναι και καλα η αγγελικη ξερει το νοημα της ζωης εεε???
καλα μωρε ηλιθια μπορειτε να δειτε τη φωτο μου η ηστε εκτος απο μαλακες και τυφλοι η φωτο μου ειναι αυτη με την αθηνα στην παρελαση ειναι η φωτο που εχω μαζι με τον καλύτερο ανθρωπο στον κοσμοο
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
απο σενα καλυτερα το ξερω !!!!το δικο σ νοημα το νοημα να ζεις δεν καταλαβαινω!τωρα μια χαρα εβαλες τη φοτο με τη παρελαση μας βγηκες λιγο εξιπνουλα τι να κανουμε βασικα ιπουλη τα μπερδευω αυτα !εσ εισαι με το καλυτερο αν8ρωπο στο κοσμο αλλα εκεινη με το χειροτερο δηλαδη εσενα ...
IriDa
26-10-2012, 15:22
αυτην τη φωτογραφια που εχω τωρα ε την αθηνα υτην ειχα πριν ακομα φτιαξω αυτο το θεμα...

και η αθηνα θελει πολυ να ειναι μαζι μουυυ....και το ξερω και ειμαι σιγουτη πως θελει και εγω θελω οσο και αυτη....εγω στεναζωριεμαι φυσικα για την αθηνα και οχι για εμενα χεστηκα που εφυγα...αλλα δεν της αξιζει πραγματικα να εχει τετειους φιλους και φιλες σαν εσας
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
nai ths axizeis dhladh esss
IriDa
26-10-2012, 16:59
ναι καλα ασε δεν ξερεις τι εχουμε περασει εγω και η αθηνα μαζι γιαυτο κλειστο πια επιτελους αυτο το μαλακισμενο στοματακι σου που το τρεχουνε σαλια για να ησυχασουμε επιτελους και τη δευτερα ρωτα την ποια πρωτημαει πιο πολυ εμενα η εσας τις π....
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
δεν ειπα ποτε οτι προτιμαει εμενα βριζε εσυ για να εκτονω9εισ χςστηκα σιγοθρα προτιμαει εσενα ειστε κολλητες !!!ολο τα σαλια μ τα σαλια μ !
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
μορι βλαμενη
IriDa
26-10-2012, 17:29
βασικα το ειπες απλως με αλλο τροπο..ειπα οτι τη λθπαμε γιατι δεν της αξιχουν τετειες φιλες και μετα ειπες και δηλαδη της αξιζει εσυ?? κατι τετειο ειπες και μετα ειπες...οποτε ειπες απλα με αλλα λογια οτι προτημαει εσας και οχι εμμενα και αντε τωρα μην ξαναανακατευτεις με εμας τις δυο γιατι θα κανω πραγματα που δε θα σου αρεσουν μπορει να μην τα δεις αλλα ειμαι μακρια και δεν μπορεις να τα μαθεις...
IriDa
26-10-2012, 17:29
και καλα κανω που λεω για τα σαλια σου μαφου συνεχεια σαλια σου τρεχουν οτα μιλας...
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
gt na eisai toso blamenh ?egw exw balei kamia foto pou m trexoun ta salia ?es omws exeis balei polles pou eisai pswnara
IriDa
28-10-2012, 00:10
δεν εχεις βαλει φωτο που σου τρεχουν τα σαλια ΕΥΤΥΧΩΣ.. αλλα σε εχω δει απο κοντα κι εσυ με εχεις δει οτι σε εχω δειι...καλα νταξει
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
ara mh milas es exeis balei pou se pswnara !!!!!!!!
IriDa
28-10-2012, 21:37
ΣΤΑΜΑΤΑΣ??
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΡΤΕΜΗ!!!!! <3<3 (artemy)
δν μ βγαινει τπτ!!!!!!!!!!!!!!!!
IriDa
06-04-2013, 17:24
δεν πειραζει δεν ειναι για εσενα;/
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά