Μονο να γελας (Victoria1)
Λοιπον εχω μια φιλη απο την πρωτι ταξη που ειναι η καλυτερι μου.Ομως υπαρχει και μια αλλη ΖΗΛΙΑΡΑΑΑΑΑ που τιν εχω απο το νηπιαγωγειο.Αυτη η ζηλιαρα οταν γνωρισε την καλυτερη μου φιλη μου την ΕΚΛΕΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :'( *klaio4* *lpmpf* *klaio2* .Και δν ξερω μεχρι ποτε θα το συνεχιζει...Τι να κανω για να απαλαγω απο την Ζηλιαρα.*gamoto* .Η την ζηλιαρα να την *xtypaw* .Ηρεμιστε λιγο και μαζεψτε μου τροπους.Σας Παρακαλοοοοοοοοοοο *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4* *klaio4*
δημιουργία Μονο να γελας (Victoria1) 29-04-2012
τελευταία καταχώρηση ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03) 08-10-2012
απαντήσεις 10
προβολές 7566
συμμετέχουν περισσότερο rinaI'M brOKen :/ (Demy)
Μονο να γελας (Victoria1)
σορυ ενοο ηρεμιστε με
rina
29-04-2012, 18:05
mipos tora h ziliara eisai esu; sinexise na tin kaneis parea kai den ta ti xaseis
Μονο να γελας (Victoria1)
ma den tin antexw auti tin ziliara mou exei katastrepsei ti zoiiiiiiiii pos na kano parea mazi tis afou den tin antexw?????????????????????????????????? :( :@ .Sou leo etsi na perasei kai tha tin exw kanei *arrwstos* *ast2* *ast3* *piretos* *ast**xtypaw* .................
Μονο να γελας (Victoria1)
Α!Οταν ενοω απο την πρωτι ταξη ενοω απο μικρες
Μονο να γελας (Victoria1)
που ημασταν
rina
29-04-2012, 18:23
tote vres ali fili kai an h kaliteri sou timosi pestis ton logo pou den telis na eisai mazi tis*xm*
Μονο να γελας (Victoria1)
ok *panikos* *panikos* *panikos*
I'M brOKen :/ (Demy)
30-04-2012, 19:38
εγω αν ημουν στη θεση σου θα ελεγα στην καλυτερη σου φιλη οτι δε νιωθεις αννετα με τον τροπο που σου φαιρεται και αν αυτη ειναι πραγματικη σου φιλη θα γυρισει σε εσενα!:@
Μονο να γελας (Victoria1)
thanks *kmv*
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
klepsth kai es
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά